Przede wszystkim
NA WYMIAR

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Każdy projekt jest starannie przygotowywany tak, by był odpowiednio dopasowany do potrzeb Klienta. W ten sposób jesteśmy pewni, że inwestycja przyniesie zakładany efekt, a Klient będzie zadowolony.

Złóż zapytanie

156


Nasze szkolenia opierają się przede wszystkim na doświadczeniu trenerów, którzy są fachowcami w swoich dziedzinach. Stawiamy na innowacyjne i ciekawe metody przekazu. Obecnie wspópracuje z nami kadra 156 trenerów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

30


Praca naszych trenerów nie kończy się z chwilą otrzymania przez Państwa certyfikatu. Gwarantujemy 30-dniową opiekę dedykowanego trenera, który odpowie na wszystkie pytania związane z tematyką szkolenia.

100%


My również stawiamy na rozwój! Cały czas szkolimy naszych pracowników aby byli dla Państwa wsparciem, potrafili doradzić i spełniać Państwa oczekiwania.

Analiza

Przed przystąpieniem do szkolenia, dokładnie analizujemy potrzeby Klienta.

Projekt

Na tym etapie, projektujemy przebieg szkoleń tak, aby był w 100% dopasowany do potrzeb.

Szkolenie

Szkolenia realizujemy w grupach warsztatowych (8-16 osób).

Wdrożenie

Doradzamy jak utrwalać i praktycznie wykorzystywać wiedzę oraz umiejętności nabyte podczas szkolenia. Z przyjemnością obserwujemy realizację Państwa założonych celów.

Raport

W ostatniej fazie, Klient otrzymuje raport poszkoleniowy. W raporcie znajdują się również szczegółowe informacje odnośnie zrealizowanego szkolenia.

 


Zapytanie ofertowe

Aby uzyskać szczegółową ofertę szkoleniową Segna Polska, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego pod adresem office@segna.pl.

Podchodzimy indywidualnie do Państwa potrzeb i proponujemy szkolenia na miarę, które dopasujemy do Państwa oczekiwań.

Aby szkolenie przyniosło najlepsze rezultaty warto poprzedzić je Analizą potrzeb szkoleniowych. Czasami to co intuicyjnie uważamy za istotne dla firmy może wymagać doprecyzowania np. lepszego dopasowania kompetencji Pracowników do realizacji  celów strategicznych czy podnoszenia kwalifikacji Pracowników w wyniku przeprowadzonych ocen. Analiza potrzeb szkoleniowych pozwala na określenie nie tylko celów szkolenia, odpowiedniego programu, czasu jego trwania, ale i grupy docelowej objętej tymi działaniami.