Przede wszystkim
NA WYMIAR

Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie. Każdy projekt jest starannie przygotowywany tak, by był odpowiednio dopasowany do potrzeb Klienta. W ten sposób jesteśmy pewni, że inwestycja przyniesie zakładany efekt, a Klient będzie zadowolony.

Złóż zapytanie

156


Nasze szkolenia opierają się przede wszystkim na doświadczeniu trenerów, którzy są fachowcami w swoich dziedzinach. Stawiamy na innowacyjne i ciekawe metody przekazu. Obecnie wspópracuje z nami kadra 156 trenerów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

30


Praca naszych trenerów nie kończy się z chwilą otrzymania przez Państwa certyfikatu. Gwarantujemy 30-dniową opiekę dedykowanego trenera, który odpowie na wszystkie pytania związane z tematyką szkolenia.

100%


My również stawiamy na rozwój! Cały czas szkolimy naszych pracowników aby byli dla Państwa wsparciem, potrafili doradzić i spełniać Państwa oczekiwania.

Analiza

Przed przystąpieniem do szkolenia, dokładnie analizujemy potrzeby Klienta.

Projekt

Na tym etapie, projektujemy przebieg szkoleń tak, aby był w 100% dopasowany do potrzeb.

Szkolenie

Szkolenia realizujemy w grupach warsztatowych (8-16 osób).

Wdrożenie

Doradzamy jak utrwalać i praktycznie wykorzystywać wiedzę oraz umiejętności nabyte podczas szkolenia. Z przyjemnością obserwujemy realizację Państwa założonych celów.

Raport

W ostatniej fazie, Klient otrzymuje raport poszkoleniowy. W raporcie znajdują się również szczegółowe informacje odnośnie zrealizowanego szkolenia.

 


Zapytanie ofertowe

Zaznacz wybrane obszary zainteresowań, aby uzyskać szczegółową ofertę szkoleniową Segna Polska.

Podchodzimy indywidualnie do Państwa potrzeb i proponujemy szkolenia na miarę, które dopasujemy do Państwa oczekiwań. Poniżej zaproponowaliśmy tematy szkoleń w kilku kluczowych obszarach. Prosimy o zaznaczenie tematów, które są dla Państwa interesujące i wypełnienie poniższego formularza abyśmy mogli przesłać Państwu szczegółową ofertę.

W polu „Dodatkowy opis zapytania”, mogą Państwo również przedstawić swój własny temat szkolenia.

Aby szkolenie przyniosło najlepsze rezultaty warto poprzedzić je Analizą potrzeb szkoleniowych. Czasami to co intuicyjnie uważamy za istotne dla firmy może wymagać doprecyzowania np. lepszego dopasowania kompetencji Pracowników do realizacji  celów strategicznych czy podnoszenia kwalifikacji Pracowników w wyniku przeprowadzonych ocen. Analiza potrzeb szkoleniowych pozwala na określenie nie tylko celów szkolenia, odpowiedniego programu, czasu jego trwania, ale i grupy docelowej objętej tymi działaniami.


Marketing


 E-marketing Video marketing Personal Branding Social Media dla firm Facebook w praktyce

Zarządzanie


 Zarządzanie sobą oraz pracownikami Zarządzanie klientem strategicznym Coaching Leadership - czyli efektywny zespół Kierowanie zespołem i rozwój kompetencji przywódczych Zarządzanie procesami biznesowymi Zarządzanie strategiczne Zarządzanie finansowe Zarządzanie zmianą Zarządzanie zespołem Zarządzanie zespołem produkcyjnym

MS Office


 Excel w biznesie Excel w finansach Excel - import i analiza danych Excel w finansach - wspomaganie controlingu MS Word - zastosowanie praktyczne MS PowerPoint - doskonalenie umiejętności Podstawy pakietu MS Office w pracy sekretarki/asystentki


Umiejętności interpersonalne


 Wystąpienia publiczne i prezentacja biznesowa Wystąpienia publiczne w samorządzie i administracji Trudny klient i techniki radzenia sobie ze stresem Radzenie sobie ze stresem Asertywność w kontaktach z trudnym klientem Motywacja i automotywacja


Sprzedaż


 Skuteczne techniki sprzedaży Negocjacje handlowe Profesjonalna sprzedaż i obsługa klienta Sondowanie potrzeb klienta, techniki zamykania sprzedaży Profesjonalna telefoniczna obsługa klienta Sprzedaż produktów luksusowych i marek premium Komunikacja i budowanie relacji z klientem


Prawo


 Podstawy prawa gospodarczego Ochrona danych osobowych w przedsiębiorstwie Zabezpieczenie należności z umów w obrocie gospodarczym i weryfikacja kontrahenta Windykacja i egzekucja sądowa Prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne Windykacja należności od spadkobierców Poszukiwanie dłużnika i jego majątku - tzw. skip tracing Windykacja a ochrona danych osobowych Bezpieczeństwo informacji i ochrona danych osobowych

Adres email (wymagane)

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon

NIP firmy (wymagane)

Dodatkowy opis zapytania

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Segna Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Bojkowskiej 37 oraz SGN International z siedzibą w Warszawie (00-203) (SGN) w celu prowadzenia obsługi zapytania.