Segna Polska to ambitny zespół, który chętnie przyjmie do swojego grona osoby, chcące wziąć udział w realizacji naszej Misji i Wizji, przez profesjonalne podejście, podnoszenie swoich kompetencji, kreatywność i udział w stałym rozwoju Firmy.

Trener

Poszukujemy trenerów/coachów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń zarówno z zakresu kompetencji twardych, jak i miękkich. Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentacji aplikacyjnej. Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

Specjalista ds. pozyskiwania środków UE

SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA ŚRODKÓW UE

Obowiązki:

  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej dla projektów ubiegających się o dofinansowanie ze środków unijnych;
  • Wyszukiwanie i monitorowanie informacji dotyczących aktualnych konkursów;
  • Obsługa oraz nadzór finansowy projektów unijnych;
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami;
  • Monitoring regulacji prawnych w obszarze funduszy UE;
  • Kontakt z Instytucjami Zarządzającymi, Pośredniczącymi i Wdrażającymi Programy Operacyjne;

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej;
  • Bardzo dobra znajomość szerokiej tematyki funduszy unijnych;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania projektami;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Interesującą pracę w przyjaznym środowisku i młodym zespole;
  • Uczestnictwo w szkoleniach;
  • Umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;

Specjalista ds. sprzedaży

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Obowiązki:

  • Aktywne prowadzenie działań sprzedażowych;
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z Klientem;
  • Kontakt z instytucjami publicznymi;
  • Regularne raportowanie podejmowanych działań;

Wymagania:

  • Doświadczenie w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z Klientem;
  • Wysoki poziom motywacji oraz pozytywnego nastawienia;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Wykształcenie min. średnie;

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w przyjaznym środowisku i młodym zespole;
  • Umowę o pracę;